Veebi- agentuur

Kodulehed,  

mis müüvad. 

Professionaalne WordPressi
arendus ja disain.

MIS ON SULLE
OLULINE?
Leida meeskond, kes valmistab WordPressis veebilahendusi, mis kasvatab sinu kodulehel müüki.

Teeme veebilehti, e-poode ja veebiarendust ettevõtetele, kellel on soov oma teenuseid või tooteid veebis müüa. Aitame digitaliseerida sinu ettevõtte kontseptsiooni, mis on selge ja lihtsalt arusaadav külastajale.

Ideest eesmärgini

Sinu ideele ja eesmärgile on olemas erinevad veebilahendused. Teostame lõpp-kasutajale suunatud veebirakendusi või aitame sinu ettevõtte äriprotsesse veebilehel automatiseerida.

WordPressi tiim

WP on tegelikult võimekas tööriist su veebile ja sisuhaldusele. Me tunneme WordPressi nagu oma viite sõrme ja saame valmistada ka keerukamaid veebilehti. E-poed, veebid ja E-ärid samuti.

Oleme võimekad

Usume, et hea koostöö algab kompetensist ja pikka aegsest kogemusest. Lubame, et oleme põhjalikud ja personaalsed Sind kuulama ja nutikalt kaasa mõtlema. Selleks, et veebilahendus toob tulemust.

2008ALUSTASIME
VEEBITEGEMIST
{ 13 aastat kogemust
Valmistame iga veebilehte põhimõttel, et külastaja saab aru, kus ta on ja miks on see talle kasulik?
{ kliente 6 riigist

Ameerika ühendriigid, Suurbritannia, Austria, Belgia, Šveits, Eesti.

{ 200+ veebiprojekti

Ergo Menov – Woofy asutaja

Projketijuhtimine

Meie aastatepikkune kogemus on loonud veebiprojektide juhtimises hea kogemuse. Hoiame sinu projektil silma peal, et ta hästi ja õigeaegselt valmib.

Kliendikesksus

Põhjendatud ja otsekohesed selgitused erinevatele veebilahendustele. Hea kuulamisoskus, julgus mõelda kaugemale tulevikku ja panna see lugu kirja. 

Sisu onkuningas

Oleme aru saanud, et sõnadel on jõudu. Seepärast oleme välja töötanud mooduse, kuidas sinust kätte saada vajalik sisumaterial. See on veebiprojekti üks alustalasid.

etEstonian