Domare kinnisvara

Kinnisvarabüroo

Projekti detailid

Domare kodulehe tegemine oli esmakordne kogemus ka omanikele Eleri ja Andrus Soonsein. Selle kodulehe puhul tulid märksõnadeks esinduslik, eksklusiivne ja mere hõnguline. Sest Domare tähendus ongi “kodu mere kaldal”. Kodulehele sai ühendatud KV.ee liidestus, mis automaatselt kuvab kuulutusi kodulehel pakkumiste lehel. See arendustöö oli nädalane nokitsemine, et luua algsest toorikust kodulehele omane kujundus.

Ülejäänud kodulehe osas tuli välja mõelda kujundus ja layout, et selle põhjal panna kokku pilt ja tekst. Olulisele kohale tuli kodulehel teenuste kirjeldus ja ostu-müügi soovi tegemine. See annab huvilisele võimaluse oma soov kirja panna.

Domare.ee koduleht

KlientDomare.ee
TegimeWordpress, kujundus, struktuur
ValmisJuuni 2019

01

Kuulutused

Kv.ee liidestuse lisamisega tekkis kodulehele kuulutuste moodul, kus iga lisatud uus kuulutus kv.ee portaalis on ka automaatselt nähtav domare.ee kodulehel. Nii pakkumiste all kui ka avalehel.

02

Kujundus ja copywriting

Kodulehe kujundamise loomisel kasutasime ka professionaalset copywriterit, kelle sisutekstide toel sai loodud ka kujundusmaterialid. Lisaks kaasasime ilusaid pilte Merirahu elamu piirkonnast.

03

Tuues välja olulise

Kodulehte tehes proovisime välja tuua kõige olulisema maakleri teenuse juures. Selleks, et potentsiaalne klient saab aimu, kes on inimesed Domare kinnisvarabüroo taga. See ülesanne õnnestus hästi.

Väljakutse

Eesmärk oli luua hästi toimiv kv.ee liidestus, mida saab klient igal ajal vaadata kodulehel. Lisaks sellele luua sisutekstide ja visuaali layout nii, et see räägib ühte keelt. Samas oli vaja hoida elegantset ja väärikat disaini joont ja see oligi alguse lähteülesanne.