Woofy veebiagentuur
Telefon :
+372 56 450 690
Aadress :
Raekoja plats 16, Tartu
E-mail :
ergo@woofy.org
Sotsiaalmeedia :
Facebook | LinkedIn

Vaata projekti

Sissejuhatus

2020 aasta veebruaris alustatud veebilehe projekt Sveitsi ühe maakonna sümfoonia orkestrile algas. Valmis sai uue kodulehe struktuur, disain, kontsertite esitlus ja erinevad alamlehed. Kokku 6 kuud kodulehe arendust, mille tulemusega on rahul nii tellija kui Woofy veebiagentuur.

Klient

argovia philharmonic

Valmis

Juuli 2020

Tehtud

Struktuur, disain, arendus

Tagasiside
Kevin-Kleinmann.jpg
Kevin Kleinmann Nõunik

Mul on olnud rõõm töötada koos veebiagentuuri Woofy ja Ergoga. Olen kasutanud nende teenuseid oma rahvusvaheliste klientide jaoks Šveitsis, Austrias ja USA-s.
Woofy tegi minu klientide jaoks väga mitmesugust tööd, alates väga keeruka veebisaidi täielikust loomisest ja ülesehitamisest koos piletimüügi funktsioonidega, kontserditeabe muutmise ja manustatud videomaterjaliga, samuti väga kõrgel korporatsiooni tasemel ‘pitch deck' esitluste jaoks kasutatavate online slaidide loomisega.
Igat projekti tehti äärmiselt tähelepanelikult detailidele ja klientide vajadustele mõeldes ning koos hea maitse ja intelligentsusega. Minu kliendid olid lõpptulemusega väga rahul ja soovivad ka edaspidi Woofy veebiagentuuri teenuseid kasutada.
Kõigil neil põhjustel tahaksin tungivalt soovitada Ergo Menovit ja tema veebidisaini agentuuri nende professionaalsuse, kvaliteedi ja konkurentsivõimelise hinnakujunduse eest.

See veebisait kasutab küpsiseid ja küsib teie sirvimiskogemuse parandamiseks teie isikuandmeid.