Woofy veebiagentuur
Telefon :
+372 56 450 690
Aadress :
Raekoja plats 16, Tartu
E-mail :
ergo@woofy.org
Sotsiaalmeedia :
Facebook | LinkedIn

Vaata projekti

Sissejuhatus

Domare kodulehe tegemine oli esmakordne kogemus ka omanikele Eleri ja Andrus Soonsein. Selle kodulehe puhul tulid märksõnadeks esinduslik, eksklusiivne ja mere hõnguline. Sest Domare tähendus ongi “kodu mere kaldal”. Kodulehele sai ühendatud KV.ee liidestus, mis automaatselt kuvab kuulutusi kodulehel pakkumiste lehel. See arendustöö oli nädalane nokitsemine, et luua algsest toorikust kodulehele omane kujundus.
Ülejäänud kodulehe osas tuli välja mõelda kujundus ja layout, et selle põhjal panna kokku pilt ja tekst. Olulisele kohale tuli kodulehel teenuste kirjeldus ja ostu-müügi soovi tegemine. See annab huvilisele võimaluse oma soov kirja panna.

Klient

Domare kinnisvara

Valmis

Juuni 2019

Tehtud

Struktuur, disain, arendus

01. Kuulutused

Kv.ee liidestuse lisamisega tekkis kodulehele kuulutuste moodul, kus iga lisatud uus kuulutus kv.ee portaalis on ka automaatselt nähtav domare.ee kodulehel. Nii pakkumiste all kui ka avalehel.

02. disain ja copy

Kodulehe kujundamise loomisel kasutasime ka professionaalset copywriterit, kelle sisutekstide toel sai loodud ka kujundusmaterialid. Lisaks kaasasime ilusaid pilte Merirahu elamu piirkonnast.

Tuues välja olulise

Kodulehte tehes proovisime välja tuua kõige olulisema maakleri teenuse juures. Selleks, et potentsiaalne klient saab aimu, kes on inimesed Domare kinnisvarabüroo taga. See ülesanne õnnestus hästi.

Väljakutse

Eesmärk oli luua hästi toimiv kv.ee liidestus, mida saab klient igal ajal vaadata kodulehel. Lisaks sellele luua sisutekstide ja visuaali kontseptsioon nii, et see räägib ühte keelt. Samas oli vaja hoida elegantset ja väärikat disaini joont ja see oligi alguse lähteülesanne.

See veebisait kasutab küpsiseid ja küsib teie sirvimiskogemuse parandamiseks teie isikuandmeid.