Peostuudio.ee

Ainulaadne keskkond sinu sündmuste õnnestumiseks!

Projekti detailid

Peostuudio algne koduleht oli päris mitmeid aastaid vana ja nüüd vajas ta värskendust väljanägemises ja ka struktuuri poole pealt. Kuna tegemist on erinevate tubade ja teenuste pakkumisega siis tuli neile loominguliselt läheneda. Kõige lihtsam moodus sellist probleemi lahendada on anda igale toale ja teenusele oma värv ehk temaatika ja asuda kodulehte selles võtmes ülesse ehitama.

Loodud sai peoruumid lastele, suurtele ja ärikliendile. Sellega andis võimaluse laieneda oma tegevusega ka täiskasvanute ja äriklientide maailma. Kuna põhiteenus on Laura’s Kitcheni Cateringi teenus siis sellel on kodulehel eraldi leht, kus menüü korralikult välja toodud.

Projekti koduleht

KlientPeostuudio.ee
TegimeWordpress, kujundus, struktuur
ValmisSeptember 2018

01

Planeerimine

Peostuudio kodulehte planeerides asusin põhjalikult uurima, millega peostuudio tegeleb. Selle info põhjal oli kodulehe struktuuri oluliselt lihtsam kokku panna.

02

Copywriting ja värvid

Kuna kodulehe sisu on kõige olulisem koos piltidega siis soovitasin Laurale tekstide kirjutajat. Copywriteriga koostöös sündisidki värvi lahendused ja suurepärased tekstid kodulehe erinevatele lõikudele.

Kõik algab heast copy’st!

03

Valmis koduleht

Valmis koduleht tõi koheselt tulemusi, sest tellimusi ruumide broneerimiseks oli juba ühe nädala jooksul üle 10. Seega kodulehe uuendamine ja struktuuri parendamine mõjus ettevõttele vägagi värskendavalt.

Väljakutse

Kõige suurem väljakutse oli see, et aru saada Peostuudio tegemistest õigesti ja seda ka kodulehel kajastada nii nagu ta praegu väljas on. Teisena oli väljakutse see, et inimestele hakkaks meeldima uus koduleht rohkem kui eelmine. Ka see õnnestus 100%.

Leitud lahendused

Kodulehele leidsime lahendused läbi vestluste Lauraga ja tegin seejärel endapoolsed ettepanekud kodulehe tegemisele ja uue struktuuri loomisele.

  • Kodulehe klientuuri segmenteerimine ja struktuuri loomine
  • Teenuste ja ruumidele erinevate värvilahenduste pakkumine
  • Hea copywritingu kaasamine, et teha viimasepeal sisu tekstid