Sinu ideed
muudame veebileheks,
mida sa vajad. />
MIDA TEEME_?
<1> Kodulehe tegemine

Kas soovid ilusat ja tõhusat kodulehte, mille üle sinu ettevõte võib uhke olla? Me kujundame ja arendame selliseid huvitavaid kodulehti iga päev.

<3> Veebidisain Figmas

Kas soovid veebis unikaalset ja kaasahaaravat välimust? Meie disainer joonistab sulle tänapäevase, kasutaja sõbraliku ja vinge disaini Figmas.

<4> Copywriting

Kas soovid paremini silma paista? Meie agentuuri meeskond saab sinu kaubamärki uuendada ja sinu ettevõtte jaoks soovitud mõju avaldada.

<5> Custom arendused

Kas soovid mõnda erilahendust oma veebilehele? Meie arendajad teevad ka mitmesuguseid erilahendusi kodulehele. Sinu idee on meile teostamiseks.

<6> Internetiturundus

Kas soovid rohkem päringuid ja klikke? Meie juhtitud SEO-teenuse abil saame oluliselt suurendada sinu kodulehe nähtavust, liiklust ja konversioone.

Kuidas alustame koostööd_?
Esimesed sammud
counter1Põhjalik arusaamine sinust

Sukeldudes sinu ettevõtte sisemusse. Paneme kirja kõik ideed, mis sul on ja seejärel läheme oma kodutööd tegema. Selleks, et avastada sinu tõeline vajadus ja eesmärgid.

counter2Hakkame
tööle

Kõigepealt sketsime sinu ettevõtte kontseptsiooni valmis, mida uuel veebil tegema hakkame. Seejärel teostame praktilised lahendused eesmärkide saavutamiseks.

counter3Kontseptsioon, disain
ja copy!

Oleme veendunud, et kontseptsiooni, disaini ja copy ühtsusel on jõud. Me viime nad kõik ühte keelt kõnelema sinu veebis.

counter4Arendame, lanseerime
ja uuendame

Me hoolitseme selle eest, et koduleht töötab suurel ja väikesel ekraanil nii nagu koos välja mõtlesime. Viime kodulehe Live ja seejärel hoiame ta ka uuendustega värskena.

Projketijuhtimine

Meie aastatepikkune kogemus on loonud veebiprojektide juhtimises hea kogemuse. Hoiame sinu projektil silma peal, et ta hästi ja õigeaegselt valmib.

Kliendikesksus

Põhjendatud ja otsekohesed selgitused erinevatele veebilahendustele. Hea kuulamisoskus, julgus mõelda kaugemale tulevikku ja panna see lugu kirja. 

Sisu on_ kuningas

Oleme aru saanud, et sõnadel on jõudu. Seepärast oleme välja töötanud mooduse, kuidas sinust kätte saada vajalik sisumaterjal. See on veebiprojekti üks alustalasid.

[MIS ON OLULINE?title-shape2

Aasta 2020 näitas meile selgelt, kui oluline on ettevõtetel omada kohalolekut internetis. Interneti otsingud tõusid, müük läbi veebilehtede kasvas oluliselt. See trend on jätkuvalt püstloodis ja sellel ei ole lõppu näha.

Kuidas sellest rongist mitte maha jääda? Kuidas mitte leida end oma ettevõtte kodulehega mitte viimasest vagunist, vaid eesotsast?

Ükski tänapäevane ja tulevikkuvaatav ettevõte ei saa enam omada mentaliteeti, et ah meil ju on netis mingi koduleht ja käib küll. See on väga suur viga ja maksab varem või hiljem kätte. Pigem siiski varem. Ja siis on juba hilja. Konkurent on mööda kihutanud.

Näita ennast ja oma ettevõtet parimast küljest.

[Pidev klienditugititle-shape2
Saada täiendavat abi, mida vajad, inimestelt keda usaldad – tehes seda hästi, õigeaegselt ja eelarve raames.
Esita palun päring