Teenused

Veebi tegemise loominguline teekond

Kodulehe tegemine ja disainimine on nagu mägironimine. Kunagi ei tea täpselt, mida oodata. Ometi on see alati põnev, absoluutselt metsik ja koos sõites on seda toredam. Heidame pilgu etappidele, milleni me koos jõuame. Ära oota ja vaata lähemalt!

1. Vajadus

Sukeldudes sinu ettevõtte sisemusse, et tutvuda sinu klientide profiiliga ja sealt avastame sinu tõelise vajaduse ja eesmärgid.

3. Kujundus

Kõik meie loodud kujundused on osa hingekosutavast kogemusest. Ja paneme selle uues veebis särama!

2. Kontseptsioon

Sketsime sinu ettevõtte kontseptsiooni veebile vastavaks selleks, et pakkuda praktilisi lahendusi praegustele toodetele ja teenustele.

4. Arendus

Me hoolitseme selle eest, et koduleht töötab suurel ja väikesel ekraanil nii nagu koos välja mõtlesime.

Mida pakkume

Kodulehe tegemine

Kas soovid ilusat ja tõhusat kodulehte, mille üle sinu ettevõte võib uhke olla? Me kujundame ja arendame selliseid huvitavaid kodulehti iga päev.

UX & UI disain

Kas soovid veebis unikaalset ja kaasahaaravat välimust? Meie disainer joonistab sulle tänapäevase, kasutaja sõbraliku ja vinge disaini.

E-poe valmistamine

Kas soovid oma tooteid internetis müüa? Meie meeskond aitab välja mõelda just sinu toodetele sobiliku e-poe lahenduse, et paisata sinu tooted müüki.

Custom arendused

Kas soovid mõnda erilahendust oma veebilehele? Meie arendajad teevad ka mitmesuguseid erilahendusi kodulehele. Sinu idee on meile teostamiseks.

Bränding & Copy

Kas soovid paremini silma paista? Meie agentuuri meeskond saab sinu kaubamärki uuendada ja sinu ettevõtte jaoks soovitud mõju avaldada.

Internetiturundus

Kas soovid rohkem päringuid ja klikke? Meie juhtitud SEO-teenuse abil saame oluliselt suurendada sinu kodulehe nähtavust, liiklust ja konversioone.

Mis on oluline?

Samapalju, kui me armastame veebi strateegiat ja konversiooni protsesse, me armastame veelgi enam avarat, hästi tehtud ja kaunist disaini.

Graafilisel disainil on võime muuta keskmine äri erakordseks brändiks. Disain toetab veebi sisuturundust ja suurendab lugude sõnumit. Põnevad emotsioonid, arusaamade kujundamine loovad päringuid ja avab uksed uutele ostuklientidele. See sisaldab täpseid elemente, et saavutada vajalik eesmärk, ei rohkem ega vähem.

Sinu loomingulise partnerina puhume sinu ettevõttesse elu sisse ja disainime hämmastava brändi, mis räägib oma lugu, toetab sinu sõnumit ja annab sulle visuaalse konkurentsieelise.

Pidev klienditugi

Saada täiendavat abi, mida vajad, inimestelt keda usaldad – tehes seda hästi, õigeaegselt ja eelarve raames.

Brändi esile tõstmine ja ettevõtte kasvatamine on pidev protsess. Sellepärast teeme jooksvalt koostööd enamiku meie klientidega. Meie klienditugi on kohandatud vastavalt sinu konkreetsetele vajadustele.  See tähendab, et meie loominguline meeskond on käepärast võtta ja oleme valmis appi tõttama siis kui sul on meid kõige rohkem tarvis.

Kas vajad abi kodulehe töökorras hoidmisel, varukoopia tegemisel, tarkvara uuendamisel, otsid käimasolevale projektile teostajat, digitaalne strateegia ja nõustamine või otsid usaldusväärset copywriterit, et kirjutada ja avaldada uus blogi postitus.

ME MUUDAME SINU ETTEVÕTTE BRÄNDIKS

Sul on eesmärk, mida soovid saavutada? Oleme meeskond Sinu jaoks.