Meist

SAAME OMAVAHEL TUTTAVAKS

Loovus koostöö kaudu

Hea idee on ainult siis hea, kui on praktiline teostus sellele, mis omakorda muutub paremaks tänu meeskonna tööle.
Me usume, et tihe koostöö kliendiga ja meie disaineri, arendajaga julgustab alustama uusi ideid. See annab kindlalt võimaluse luua tervikut disainist, pildist ja sisust. See hakkab rääkima ettevõtte lugu, et lahti rääkida teenuseid ja suunata inimesi kontakti võtma.
 
Enne kui me alustame kodulehe tegemisega. Me saame tuttavaks, kuulame ja õpime tundma sinu ettevõtet. Selleks, et selgitada eesmärke, paljastada vajadusi ja uurida, kuidas muuta sinu ettevõtte brändi lugu külastajale meeldejäävaks seikluseks kodulehel.
0+
Aastat kogemust
0+
Valminud projekti
0h
Klienditugi
0%
Kliendi rahulolu

Meeskond

Ainult oma ala proffid

Peeter Ritso

WordPressi spets

Ergo Menov

Asutaja ja loovjuht

Kodulehe tegemine

Tahame sulle pakkuda head veebikonseptsiooni, mis tööle hakkab ja toodab sulle müüki interneti kanalite kaudu.

Turundus

Tänapäeval ilma SEO-ta kohe mitte kuidagi ei saa. Küsimus on kui hästi seda suudetakse teha? Meie suudame.

UX & UI disain

Sisu on oluline kuid veel olulisem on pakendi ja sisu omavaheline kooskõla. Eriti kvaliteedis ja väärtuse pakkumises.

Jalajälg

Tänases maailmas tuleb pöörata tähelepanu sellele, mis meist maha jääb. Kui oluline on see tegevus, mida me teeme. Kellele seda vaja on?

Disain mitte dekoratsioon

Disain ilma eesmärgi ja kavatsuseta on ainult dekoratsioon — tark, strateegiline disain lahendab probleemi ja saavutab seatud eesmärke.

Disain loeb. Tehes seda õigesti siis see mõjutab tarbija arusaamu, luuakse sisu, mis ehitab usaldusväärsust, suurendab professionaalsust ja loob usaldust külastajale. See ei saa olla lihtsalt ilus koduleht. Tegelikult tuleb käivitada emotsioone, suunata klikkima ja sinu ettevõttega ühendust võtma.

Sellepärast oleme fooksuses ja keskendume kõige olulisemale. Me kuulame sind ja kirjutame lahti probleemi, et aru saada, kuidas lahendust leida? Hindame võimalusi ja pakkume lahenduse, mis vastab sinu ettevõtte eesmärgile ja sinu külastaja vajadustele.

Kliendid

Kas sul on projekti, mida on vaja lahendada?

Meile meeldib töötada entusiastlike klientidega, kes on oma äri suhtes nii kirglikud nagu meie oma digiagentuuri tegemisega. Klõpsa allpool oleval nupul ja kirjuta meile oma soov.