Catering 

tellimiskeskkond 

We are building a food ordering systems, as a result of which it is possible to submit a price offer to the customer in 3-5 minutes. Next is the invoice to the customer and also an immediate bank payments.

WHAT WEOFFER?

1.

Erinevad toidukategooriad: Salatid, suupisted, vaagnad, joogid, magusroad.

2.

Toitude lisamine ostukorvi ühe nupu vajutusega. Lisaks igal tootel on olemas nimetus, pilt, lühikirjeldus, hind. 

3.

Peale tellimuse saamist on võimalus teha kliendile hinnapakkumine ja selle modifitseerimine võtab pakkumise koostajal aega 3-5 minutit. 

4.

Pakkumine on koostatud kenasti PDF faili formaadis. Olemas peal ettevõtte logo, rekvisiidid, kliendi andmed ja tellimuse number.

5.

Kõik pakkumised saab teele saata ühe nupu vajutusega ja iga pakkumine salvestub kliendi tellimuse alla. 

6.

Võimalus saata kliendile pakkumise link koos pangalingi maksega ja toimub kohene müük. Ei ole vaja eraldi kontrollida kas arve summa on laekunud.

7.

Emaili märguandeid on võimalik saata administraatorile või hinnapakkumise koostajale. Peale pakkumise vormistamist laekub kliendile email koos PDF failiga ja/või makse lingiga. Lisaks saab koheselt saata saatelehte kööki, kus neil on täpne tellimus ees, mida klient on tellinud.

8.

Mugav ja lihtne catering tellimuste vormistamise süsteem. PDF faili hinnapakkumine ja ka kohene maksevõimalus. Lisaks võimalus ühendada raamatupidamisega.

Price quote